68. Ewa Zwarycz - Włosy 1, 2013

    Radosław Jastrzębski
    - Krzyże, 2007,

    Ewa Mrowiec-Łysy
    - bez tytułu, 2010,

(ur. 1980 r.) w latach 1999–2002 studiowała na Uniwersytecie Opolskim, na kierunku wychowanie plastyczne. Dyplom licencjacki obroniła w 2002 r. W latach 2002–2007 studiowała na Wydziale Malarstwa i Rzeźby ASP we Wrocławiu. W 2006 r. przebywała na stypendium Ecole Superieure Des Arts Decoratifs De Strasburg, Francja. Uzyskała dyplom z malarstwa sztalugowego w pracowni prof. A. Dymitrowicza oraz z projektowania malarstwa w architekturze i urbanistyce u prof. W. Kaniowskiego. Stypendystka Marszałka Województwa Dolnośląskiego (2008) i Burmistrza Strasburga. Autorka wystaw indywidualnych: Wszystko, co mam, Formaty, Wrocław (2013); Wild Heart, Galeria DNA, Wrocław (2012); Ukryte, Galeria BWA, Sandomierz (2010); Zrób ze mną co zechcesz, Galeria Szewska 36, Wrocław (2009); Malarstwo, Jadłodajnia Filozoficzna, Warszawa (2007); Buy me, Galeria BWA Awangarda, Wrocław (2007); Malarstwo, Wrocław non stop, Browar Mieszczański, Wrocław (2007); Do you like me, Browar Mieszczański, Wrocław (2007).

Nr katalogowy: 68

Ewa Zwarycz (1980)
Włosy 1, 2013

olej, płótno / 90 x 70 cm
opisany na odwrocie: Ewa Zwarycz 2013 70X90

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
230 USD