1. Stanisław Młodożeniec - Nad Wisłą

    Gossia Zielaskowska
    - Volcano, 2014

Nr katalogowy: 1

Stanisław Młodożeniec (1953)
Nad Wisłą, 2015

olej, płótno / 100 x 131 cm
sygn. na odwrocie: STANISŁAW MŁODOŻENIEC / “NAD WISŁĄ” 2015 / olej/płótno 100x131

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 406 EUR
1 512 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 874 - 2 342 EUR
2 016 - 2 519 USD

8 500 zł
1 991 EUR
2 142 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój