2. Gossia Zielaskowska - Volcano

    Stanisław Młodożeniec
    - Nad Wisłą, 2015

    Bartosz Kokosiński
    - Z cyklu: Zwęglone obrazy, 2012

Nr katalogowy: 2

Gossia Zielaskowska (1983)
Volcano, 2014

olej, płótno / 100 x 100 cm
sygn. na blejtramie: “VOLCANO” Gossia Zielaskowska 2014
opisany na odwrocie: “VOLCANO” / 2014 / Gossia / Zielaskowska

Cena wywoławcza:
3 500 zł
820 EUR
882 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
1 171 - 1 640 EUR
1 260 - 1 764 USD

3 800 zł
890 EUR
958 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój