4. Alex Urban - Muchororami

    Bartosz Kokosiński
    - Z cyklu: Zwęglone obrazy, 2012

    Małgorzata Kosiec
    - Trace, 2015

(ur. 1978 r.) ukończyła Wydział Malarstwa i Rzeźby wrocławskiej ASP. Stypendystka ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego w latach 1998 i 2003. Autorka wystaw indywidualnych, m.in. w Galerii Art Agenda Nova w Krakowie, Galerii Leto w Warszawie i Mieszkaniu Gepperta we Wrocławiu.

Nr katalogowy: 4

Alex Urban (1978)
Muchororami, 2007

olej, płótno / 140 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Alex Urban / Muchororami 2007

Cena wywoławcza:
5 500 zł
1 289 EUR
1 386 USD

Estymacja:
6 000 - 9 000 zł
1 406 - 2 108 EUR
1 512 - 2 268 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój