6. Agnieszka Sandomierz - Chmura II

    Małgorzata Kosiec
    - Trace, 2015

    Filip Gruszczyński
    - Parade nuptiale, 2015

3 years later… Radykalizajca, Galeria Socato, Wrocław 22.03.2014 – 22.04.2014

(ur. 1978 r.) studiowała na warszawskiej ASP na Wydziale Malarstwa w latach 1998-2003. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała w 2003 r. u prof. W. Szamborskiego, aneks z malarstwa ściennego zrobiła u prof. E. Tarkowskiego. W 2005 r. stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. Od października 2005 r. pracuje na stanowisku asystenta na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Autorka wystaw indywidualnych m.in.: Galeria Aneks, Warszawa (1999), Okolice ciała, Piwnice Zamku Ujazdowskiego, Warszawa (2003), Malarstwo, Galeria Nizio, Warszawa (2005), The Way Young Lovers Do, Galeria ART, Warszawa (2005), Wenus i Inni, Galeria Promocyjna, Warszawa (2005), Psy górą, Galeria Schody, Warszawa (2006), Galerie Vent d’Est, Bordeaux, Francja (2006), Feministisk Eros, Mitteleuropa, Sztokholm, Szwecja (2006), Malarstwo, Galeria Nova, Poznań (2006), The Limits of Intimacy, Anya Tish Gallery, Houston, USA (2007), Jacy jesteśmy i jacy chcielibyśmy być, czyli sceny z życia codziennego, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2007), Malarstwo, Salon 49, Warszawa (2008).

Nr katalogowy: 6

Agnieszka Sandomierz (1978)
Chmura II, 2013

tempera, płótno / 130 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz “Chmura II” 2013 r

Cena wywoławcza:
4 000 zł
937 EUR
1 008 USD

Estymacja:
5 000 - 8 000 zł
1 171 - 1 874 EUR
1 260 - 2 016 USD

4 000 zł*
937 EUR
1 008 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój