19. Karolina Jaklewicz - Północ

    Daniel Krysta
    - KH68, 2015

    Agata Bogacka
    - Wojtek boi się gołębia, 2005

Północ, Galeria Sztuki Socato, Wrocław, 2014
Metafi zyka geometrii, Galeria Sztuki, Legnica, 2014
Rezerwat , Fabryka Trzciny, Warszawa, 2015

Katalog do wystawy Metafi zyka geometrii, Galeria Sztuki, Legnica, 2004

(ur. 1979 r.) w latach 2000-2003 studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Edukacja Artystyczna, specjalność: multimedia. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Wydział Malarstwa i Rzeźby. Dyplom z malarstwa zrealizowała u prof. Stanisława Kortyki oraz z projektowania malarstwa w architekturze i urbanistyce u prof. Wojciecha Kaniowskiego. W 2004 r. zdobyła I miejsce w konkursie na logo Mediateki we Wrocławiu. W 2005 r. zaprojektowała i zrealizowała monumentalna kompozycję malarską w kościele pw. Ducha Św. we Wrocławiu. W latach 2006-2007 otrzymała stypendium artystyczne Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W 2007 r. dostała wyróżnienie honorowe w III Ogólnopolskim Konkursie im. Mariana Michalika na Obraz dla Młodych Malarzy oraz nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za najlepszy dyplom.

Nr katalogowy: 19

Karolina Jaklewicz (1979)
Północ, 2014

olej, płótno / 120 x 160 cm
sygn. na odwrocie: JAKLEWICZ

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 640 EUR
1 764 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 874 - 2 342 EUR
2 016 - 2 519 USD

9 500 zł
2 225 EUR
2 393 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój