24. Laura Pawela - X obraz niezaładowany

    Basia Bańda
    - Perpetuum mobile, 2014

    Ivo Nikić
    - Fox, 2014

(ur. 1977 r.) w latach 1997-2000 studiowała w Instytucie Sztuki na Uniwersytecie Opolskim. Kontynuowała edukację w ASP we Wrocławiu, gdzie zrealizowała w 2004 r. dyplom u prof. L. Podsiadłego. Rezydentka Centre Européen d'Actions Artistiques Contemporaines (CEAAC), Strasbourg, Francja (2005); Residencia corazón, La Plata, Argetyna (2008) i S.P.A.C.E , Bratisława, Słowacja (2009). Autorka licznych wystaw indywidualnych m.in. w Galerii Appendix2 w Warszawie, lokalu_30 w Warszawie, IMT Gallery w Londynie, Galerii Ego w Poznaniu, Galerii Arsenał w Białymstoku, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, Galerii Arsenał w Poznaniu i Galerii Entropia we Wrocławiu.

Nr katalogowy: 24

Laura Pawela (1977)
X obraz niezaładowany, 2005

olej, płótno / 24 x 33,5 cm
sygn. na odwrocie: LAURA PAWELA 2005 na blejtramie: Laura / 05 “X” obraz niezaładowany

Cena wywoławcza:
2 500 zł
586 EUR
630 USD

Estymacja:
4 000 - 6 000 zł
937 - 1 406 EUR
1 008 - 1 512 USD

2 500 zł
586 EUR
630 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój