28. Aleksander Roszkowski - Pejzaż północny

    Robert Jaworski
    - Zapis topograficzny XXXV, 2015

    Jadwiga Sawicka
    - Spódnica, 1996

Nr katalogowy: 28

Aleksander Roszkowski (1961)
Pejzaż północny, 2012

olej, płótno / 130 x 190 cm
sygn. p.d.: AR12
opisany na odwrocie: ALEKSANDER / ROSZKOWSKI / “PEJZAŻ PÓŁNOCNY” / 2012

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 108 EUR
2 268 USD

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł
3 748 - 4 684 EUR
4 031 - 5 038 USD

26 000 zł
6 089 EUR
6 550 USD

II Aukcja SANUS PER ARTEM

9-18 listopada 2015 r.

21 listopada 2015 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój