34. Józef Jarema - MARTWA NATURA Z JABŁKAMI

    Władysław Ślewiński
    - MARTWA NATURA, ok. 1900-1906,

    Eugeniusz Eibisch
    - MARTWA NATURA,

Nr katalogowy: 34

Józef Jarema (1900 - 1974)
MARTWA NATURA Z JABŁKAMI

olej, płótno / 55 x 66 cm
sygn.p.d.: J.Jarema

Cena wywoławcza:
29 000 zł
6 729 EUR
7 287 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
6 961 - 9 281 EUR
7 538 - 10 051 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00