2. Gossia Zielaskowska - R66ML

    Bartłomiej Jarmoliński
    - New Game, 2013

    Bartosz Kokosiński
    - Bez tytułu, 2014

Nr katalogowy: 2

Gossia Zielaskowska (1983)
R66ML, 2015

olej, akryl, płótno / 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: R66ML/ 100x100cm/ 2015/ Poznan/ Gossia Zielaskowska

Cena wywoławcza:
3 500 zł
783 EUR
846 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
1 119 - 1 566 EUR
1 208 - 1 691 USD

5 100 zł
1 141 EUR
1 232 USD

XVI AUKCJA SZTUKI NAJNOWSZEJ

11 lutego, 2016 r. godz. 19.00