12. Michał Szuszkiewicz - Bez tytułu

    Agata Kleczkowska
    - Bez tytułu, 2015

    Edyta Hul
    - Hydrofity 8, 2015

(ur. 1983 r.) w 2007 r. obronił dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. J. Modzelewskiego, aneks z litografii w pracowni prof. W. Winieckiego na warszawskiej ASP. W 2005 r. studiował na Universidad di Castilla la Mancha w Cuence w Hiszpanii. Finalista 9. Konkursu im. E. Gepperta 2009. Współtwórca projektu Fontainebleau, zrealizowanego w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie (2009) oraz projektu Atrakcja Malarska w Galerii Witryna w Warszawie (2008) i Madrycie (2011). Laureat Programu Stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Młoda Polska" w 2011 r. Autor wystaw indywidualnych m.in. To się zdarzyło przypadkiem, Galeria Studio, Warszawa (20110; Lodołamacze, Galeria Wizytująca, Warszawa (2009). Brał udział istotnych wystawach zbiorowych m.in. Legenda (z Dorotą Kozieradzką), Galeria Studio, Warszawa (2012), Naughty children of Alfred Jarry, Real World Gallery, Londyn, Wielka Brytania (2011); Galerie Story Hotel, Berlin, Niemcy (2011); Preview Berlin , Galeria Program, Berlin, Niemcy (2011); Hangar-7 "In dark woods" POLAND!, Salzburg, Austria (2010); Hommage dla Kantora, Fundacja Promocji Sztuki Współczesnej, Warszawa (2010); Pożegnanie z bajką, Studio BWA, Wrocław (2010); Contemporary Painting. W pierwszej osobie liczby pojedynczej, Klaipeda Culture Comunication Center, Klajpeda, Litwa (2010); Przestrzeń Publiczna.Konteksty, Galeria Profil CK Zamek, Poznań (2010); 100% Malarstwa - Aktualny Obraz, Królikarnia, Warszawa (2009); Muzeum Państwowej Akademii Sztuk Pięknych im Iliji E. Riepina, Sankt Petersburg (2009); Trofeum, BWA Zielona Góra (2008). Artysta współpracuje z Fundacją Promocji Sztuki Współczesnej.

Nr katalogowy: 12

Michał Szuszkiewicz (1983)
Bez tytułu, 2011

olej, płótno / 110 x 150 cm
opisany na odwrocie: MICHAŁ SZUSZKIEWICZ/ BEZ TYTUŁU/ 110 X 150

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 343 EUR
1 450 USD

Estymacja:
8 000 - 12 000 zł
1 790 - 2 685 EUR
1 933 - 2 899 USD

10 000 zł
2 238 EUR
2 416 USD

XVI AUKCJA SZTUKI NAJNOWSZEJ

11 lutego, 2016 r. godz. 19.00