15. Andrzej Cisowski - Trudna decyzja

    Henryk Laskowski
    - W ogrodach Luwru I, 2012

    Jakub Adamek
    - Wille, 2008

Nr katalogowy: 15

Andrzej Cisowski (1963)
Trudna decyzja, 2015

olej, płótno / 50 x 70 cm
sygnowany

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 790 EUR
1 933 USD

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł
2 238 - 3 356 EUR
2 416 - 3 624 USD

10 000 zł
2 238 EUR
2 416 USD

XVI AUKCJA SZTUKI NAJNOWSZEJ

11 lutego, 2016 r. godz. 19.00