25. Aleksander Roszkowski - Wyspy na Golfsztromie

    Robert Jaworski
    - Zapis topograficzny XXXIII, 2015

    Michał Slezkin
    - Sweetie, 2015

Nr katalogowy: 25

Aleksander Roszkowski (1961)
Wyspy na Golfsztromie, 2015 - 2016

olej, płótno / 120 x 190 cm
opisany na odwrocie: ALEKSANDER ROSZKOWSKI/ 1116 „WYSPY NA GOLFSZTROMIE”/ 2015/16 na blejtramie: 190:120 cm

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 014 EUR
2 174 USD

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł
3 580 - 4 475 EUR
3 865 - 4 831 USD

11 000 zł
2 461 EUR
2 658 USD

XVI AUKCJA SZTUKI NAJNOWSZEJ

11 lutego, 2016 r. godz. 19.00