26. Michał Slezkin - Sweetie

    Aleksander Roszkowski
    - Wyspy na Golfsztromie, 2015 2016

    Andrzej Folfas
    - Akt, 2003

Nr katalogowy: 26

Michał Slezkin
Sweetie, 2015

olej, płótno / 110 x 110 cm
opisany i sygnowany na odwrocie: Michał Slezkin/ „Sweetie” 2015

Cena wywoławcza:
4 500 zł
1 007 EUR
1 087 USD

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
1 343 - 1 790 EUR
1 450 - 1 933 USD

4 500 zł
1 007 EUR
1 087 USD

XVI AUKCJA SZTUKI NAJNOWSZEJ

11 lutego, 2016 r. godz. 19.00