38. Andrzej Roszczak - Woman in Composition

    Jakub Bąkowski
    - TV Zero Zones (2004), 2005

    Monika Dętkoś
    - Kamea 2, 2015

Nr katalogowy: 38

Andrzej Roszczak((Engi)) (1974)
Woman in Composition, 2006

olej, płótno / 114 x 130 cm
sygn. p.d.: Engi
opisany na odwrocie: Woman in composition/ oil/canvas 130/114/ Andrzej Roszczak Engi/ 2006

Cena wywoławcza:
4 500 zł
1 007 EUR
1 087 USD

Estymacja:
5 000 - 8 000 zł
1 119 - 1 790 EUR
1 208 - 1 933 USD

5 000 zł
1 119 EUR
1 208 USD

XVI AUKCJA SZTUKI NAJNOWSZEJ

11 lutego, 2016 r. godz. 19.00