73. Franciszek Starowieyski - Akt

    Teresa Pągowska
    - HORYZONTY, 2002

    Franciszek Starowieyski
    - TRZY GRACJE WALCZĄCE O WYROK APOLLINA, 1996

Nr katalogowy: 73

Franciszek Starowieyski (1930 - 2009)
Akt, 1989

gwasz, papier naklejony na płótno / 100 x 70 cm
sygn. i dat. p.g. monogramem wiązanym oraz 1689

Cena wywoławcza:
22 000 zł
5 012 EUR
5 598 USD

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
5 695 - 6 834 EUR
6 362 - 7 634 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.