13. Monika Dętkoś - Glamour

    Radosław Jastrzębski
    - Krzew, 2015

    Agata Kleczkowska
    - Bez tytułu, 2015

Nr katalogowy: 13

Monika Dętkoś (1974)
Glamour, 2016

olej, akryl, płótno / 100 x 71 cm
sygn.: M. Dętkoś
opisany na odwrocie: MONIKA/ DĘTKOŚ/ 100x71/ 2016/ „Glamour”

Cena wywoławcza:
4 000 zł
942 EUR
1 073 USD

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł
1 177 - 1 648 EUR
1 341 - 1 877 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój