28. Grzegorz Drozd - Wzory skróconego myślenia

    Magdalena Jankowska
    - Sopocianki, 2015

    Michał Frydrych
    - Guma do żucia dla oczu, 2012

(ur. 1970 r.) w latach 1992-1995 studiował na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu UMCS w Lublinie. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w latach 2000-2007, w pracowniach prof. Jarosława Modzelewskiego i prof. Grzegorza Kowalskiego. W 2003 r. współzałożyciel niezależnego Centrum Działań, Zmiana Organizacji Ruchu ZOR Uprawia twórczość w zakresie video, fotografii, malarstwa, tworzy obiekty.

Nr katalogowy: 28

Grzegorz Drozd (1970)
Wzory skróconego myślenia, 2015

olej, płótno / 150 x 120 cm
opisany na odwrocie: GRZEGORZ DROZD 2015/ „WZORY SKRÓCONEGO MYŚLENIA”

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 648 EUR
1 877 USD

Estymacja:
9 000 - 12 000 zł
2 118 - 2 824 EUR
2 413 - 3 218 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój