53. Stanisław Eleszkiewicz - PORTRET MĘŻCZYZNY W KAPELUSZU

    Edward Matuszczak
    - PLAŻA III,

    Stanisław Eleszkiewicz
    - Bójka,

Proweniencja

– kolekcja prywatna, Paryż
– kolekcja prywatna, Warszawa

Nr katalogowy: 53

Stanisław Eleszkiewicz (1900 - 1963)
PORTRET MĘŻCZYZNY W KAPELUSZU

olej, płyta / 55 x 43 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: S. Eleszkiewicz

Cena wywoławcza:
38 000 zł
8 676 EUR
9 948 USD

Estymacja:
40 000 - 45 000 zł
9 133 - 10 274 EUR
10 472 - 11 781 USD

38 000 zł
8 676 EUR
9 948 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.