68. Franciszek Starowieyski - MIŁOŚĆ ZIEMSKA I PIEKIELNA W OCZEKIWANIU NA ZBAWIENIE NIEBIESKIE

    Franciszek Starowieyski
    - MIEJSCOWI LEKARZE KROJĄ P. JOLANTĘ MARSCHALL, 1988

    Franciszek Starowieyski
    - BEZNADZIEJA WIECZNOŚCI, 1994

Nr katalogowy: 68

Franciszek Starowieyski (1930 - 2009)
MIŁOŚĆ ZIEMSKA I PIEKIELNA W OCZEKIWANIU NA ZBAWIENIE NIEBIESKIE, 1986

olej, płótno / 130 x 100 cm
sygn. z lewej strony monogramem 1686

Cena wywoławcza:
45 000 zł
10 274 EUR
11 781 USD

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł
11 416 - 13 699 EUR
13 090 - 15 707 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.