1. Piotr Szwabe - Bez tytułu

    Gossia Zielaskowska
    - high map, 2016

(ur. 1975 r.) zajmuje się malarstwem ściennym i sztalugowym. Założyciel Pracowni Ludzie Gdańsk, malarskiej grupy SAM im. Vincenta Van Gogha, zespołów performatywno-happeningowych, kurator Europejskiego Festiwalu Malarstwa Ściennego Monumental art Gdańsk-Zaspa. Laureat nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego za realizację cyklu murali związanych XXV-leciem Sierpnia 80 (2006) i nagrody Prezydenta Miasta Sopot za realizację muralu związanego ze 100-leciem Miasta. Stypendysta Marszałka Województwa Pomorskiego (2003, 2007), Miasta Gdańska (2000-2002) i College of Art Londyn, Wielka Brytania (1997). Uczestnik wystaw zbiorowych Gentelmens Story Club, CK Zamek, Poznań (2006); Przesyt, CSW Zamek Ujazdowski (2004); Sex, sztuka i kasety video, Modelarnia/Wyspa, Gdańsk (2002). Autor ekspozycji indywidualnej Wyborcy czy wyznawcy?, Galeria Inner Spaces, Poznań (2006).

Nr katalogowy: 1

Piotr Szwabe(vel Pisz) (1975)
Bez tytułu, 2014

olej, płótno / 50 x 60 cm
opisany na odwrocie: bez tytułu 60x50 olej płótno 2014

Cena wywoławcza:
1 500 zł
349 EUR
393 USD

Estymacja:
2 500 - 3 500 zł
581 - 813 EUR
655 - 917 USD

2 000 zł
465 EUR
524 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00