9. Agnieszka Kieliszczyk - ZAPĘTLANIE (KORONA)

    Filip Gruszczyński
    - FLEUR DE FOUGÈRE, 2016

    Małgorzata Kosiec
    - Mrok, 2012

2008: Wymazywanie, Galeria m², Warszawa.

Wymazywanie – katalog wystawy, Galeria m², Warszawa 2008, str. 12.

(ur. 1976 r.) zrealizowała dyplom na warszawskiej ASP w pracowni malarstwa prof. Jarosława Modzelewskiego,a aneks w pracowni malarstwa ściennego prof. Edwarda Tarkowskiego w 2004 r. W 2005 r. uzyskała stypendium Agnieszki i Pawła Gieryńskich, a w 2006r. była stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Autorka wystaw indywidualnych w warszawskich galeriach: m2, Promocyjnej, Program, Fibak&Program.

Nr katalogowy: 9

Agnieszka Kieliszczyk (1976)
ZAPĘTLANIE (KORONA), 2008

akryl, płótno / 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrocie, pieczątka oraz naklejka Galerii m²

Cena wywoławcza:
NIESPRZEDANE
Estymacja:
3 500 - 5 000 zł ●
813 - 1 161 EUR
917 - 1 309 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00