35. Zygmunt Menkes - MARTWA NATURA Z RYBĄ I BUDZIKIEM
Ilkosz B., Zapisy przemian, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Wrocław, 2008, s. 24.
Nr katalogowy: 35
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
MARTWA NATURA Z RYBĄ I BUDZIKIEM, 1929
olej, płótno / 42 x 73 cm
sygn. p.d.: Menkes sygn. na odwrocie: Menkes Paris 929.
- Cena wywoławcza:
75 000 zł
17 858 EUR
19 894 USD
- Estymacja:
90 000 - 100 000 zł ●
21 429 - 23 810 EUR
23 873 - 26 526 USD
23 MAJA 2017
23 maja, 2017 r. godz. 19.00
28 kwietnia - 23 maja 2017 r.