35. Zygmunt Menkes - MARTWA NATURA Z RYBĄ I BUDZIKIEM

    Szymon Mondzain
    - MARTWA NATURA Z FIGURĄ ŚW. MICHAŁA, 1925

    Mela Muter
    - PORTRET KOBIETY O JASNYCH WŁOSACH,

Ilkosz B., Zapisy przemian, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Wrocław, 2008, s. 24.

Nr katalogowy: 35

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
MARTWA NATURA Z RYBĄ I BUDZIKIEM, 1929

olej, płótno / 42 x 73 cm
sygn. p.d.: Menkes sygn. na odwrocie: Menkes Paris 929.

Cena wywoławcza:
75 000 zł
17 858 EUR
19 894 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł ●
21 429 - 23 810 EUR
23 873 - 26 526 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.