17. Alfons Karpiński - ŻÓŁTE RÓŻE Z PUZDERKIEM

    Alfons Karpiński
    - DAMA W KAPELUSZU, 1918

    Alfons Karpiński
    - ŻÓŁTE RÓŻE Z CUKIERNICĄ,

Nr katalogowy: 17

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
ŻÓŁTE RÓŻE Z PUZDERKIEM

olej, tektura / 48 x 68 cm
sygn. z prawej strony: aKarpiński

Cena wywoławcza:
13 000 zł
3 045 EUR
3 632 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 513 - 4 216 EUR
4 190 - 5 028 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.