44. Zygmunt Menkes - MARTWA NATURA Z ZIELONYMI KWIATAMI
Proweniencja
USA, kolekcja prywatna
Paryż, 1987 – kolekcja Marka Mielniczuka
Versaille (Maitre Blache), Hotel de vent
Nr katalogowy: 44
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
MARTWA NATURA Z ZIELONYMI KWIATAMI, 1937
olej, płótno / 65 x 54 cm
sygn. po prawej stronie: Menkes
- Cena wywoławcza:
19 000 zł
4 482 EUR
5 278 USD
- Estymacja:
30 000 - 50 000 zł ●
7 076 - 11 793 EUR
8 334 - 13 889 USD
22 000 zł
5 189 EUR
6 112 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017
12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00
17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.