46. Zygmunt Menkes - MARTWA NATURA Z OBRAZAMI I GITARĄ, LATA 20. XX W.
Paryż, Indywidualna wystawa Zygmunta Menkesa, Galerie d'art.Le Portigue, 1928, poz. 31.
Nr katalogowy: 46
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
MARTWA NATURA Z OBRAZAMI I GITARĄ, LATA 20. XX W.
olej, płótno / 130 x 86 cm
sygn. z lewej strony: Menkes
na odwrocie nalepka z wystawy artysty w Galerie d'art.Le Portigue, Bd Raspail 99, Paryż 1928.
- Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 510 EUR
19 445 USD
- Estymacja:
80 000 - 90 000 zł ●
18 868 - 21 227 EUR
22 223 - 25 000 USD
80 000 zł*
18 868 EUR
22 223 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017
12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00
17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.