8. Franciszek Streitt - W drodze

    Ludwik Gędłek
    - Polowanie, 1882

    Alfred Wierusz-Kowalski
    - ok. Drużba, 1885

Proweniencja

aukcja Domu Aukcyjnego Agra-Art, 16 03.2008, poz. 29

Nr katalogowy: 8

Franciszek Streitt (1839 - 1890)
W drodze, 1877

olej, płótno / 77 x 150 cm
sygn. l.d.: F. Streitt 877

Cena wywoławcza:
170 000 zł
40 670 EUR
50 148 USD

Estymacja:
200 000 - 250 000 zł
47 847 - 59 809 EUR
58 998 - 73 747 USD

210 000 zł*
50 240 EUR
61 947 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.