31. Zygmunt Menkes - PRZED DOMEM

    Jan (Jean) Peszke (Peské)
    - PEJZAŻ Z LA FAVIERE, 1918

    Zygmunt Menkes
    - PEJZAŻ Z IBIZY, 1935

Proweniencja

Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 31

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
PRZED DOMEM

olej, płótno / 46 x 55 cm
sygn. p.d.: Menkes

Cena wywoławcza:
90 000 zł
21 532 EUR
26 549 USD

Estymacja:
110 000 - 130 000 zł ●
26 316 - 31 101 EUR
32 449 - 38 349 USD

115 000 zł
27 512 EUR
33 924 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.