52. Erna Rosenstein - KOMPOZYCJA POCZ LAT 60. XX W.

    Tadeusz Kantor
    - DYREKTOR KABARETU,

    Erna Rosenstein
    - KOMPOZYCJA, 1965

Proweniencja

Nr katalogowy: 52

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
KOMPOZYCJA POCZ LAT 60. XX W.

olej, deska / 36,5 x 50,5 cm
sygn. śr.d.: Erna Rosenstein

Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 747 EUR
20 649 USD

Estymacja:
100 000 - 120 000 zł ●
23 924 - 28 709 EUR
29 499 - 35 399 USD

93 000 zł
22 249 EUR
27 434 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.