25. Wojciech Weiss - Pejzaż z Kalwarii

    Zofia Stryjeńska
    - PODHALAŃSKI GRAJEK,

    Tadeusz Makowski
    - ok. DZIEWCZYNKA Z PISKLĘTAMI, 1923 1927

sygnowany l. d.: Weiss

Nr katalogowy: 25

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Pejzaż z Kalwarii, ok. 1936

olej, płótno / 55,7 x 69,4 cm

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 706 EUR
5 618 USD

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 883 - 8 236 EUR
7 023 - 9 832 USD

29 000 zł
6 824 EUR
8 147 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.