29. Zygmunt Menkes - PRZYJĘCIE URODZINOWE
Proweniencja
Nowy Jork, DOYLE, aukcja 3.05.2016, poz. 48.
USA, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 29
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
PRZYJĘCIE URODZINOWE
olej, płótno / 46 x 61 cm
sygn. p.d.: Menkes
- Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 471 EUR
19 663 USD
- Estymacja:
90 000 - 100 000 zł ●
21 177 - 23 530 EUR
25 281 - 28 090 USD
85 000 zł
20 000 EUR
23 877 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018
29 maja 2018 r. godz. 19.00
8 - 29 maja, 2018 r.