29. Zygmunt Menkes - PRZYJĘCIE URODZINOWE

    Mojżesz Kisling
    - RUDOWŁOSA DZIEWCZYNA, 1934

    Zygmunt Menkes
    - KRÓL DAWID,

Proweniencja

Nowy Jork, DOYLE, aukcja 3.05.2016, poz. 48.
USA, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 29

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
PRZYJĘCIE URODZINOWE

olej, płótno / 46 x 61 cm
sygn. p.d.: Menkes

Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 471 EUR
19 663 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł ●
21 177 - 23 530 EUR
25 281 - 28 090 USD

85 000 zł
20 000 EUR
23 877 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.