37. Andrzej Pronaszko - MUZA WIEŃCZĄCA
Proweniencja
Bydgoszcz, kolekcja prywatna
Dom Aukcyjny REMPEX, aukcja 24.03.2004, poz. 5.
kolekcja spadkobierców
własność artysty
Nr katalogowy: 37
Andrzej Pronaszko (1888 - 1961)
MUZA WIEŃCZĄCA
olej, płótno / 109 x 94,5 cm
niesygn. opisany na blejtramie: MUZA WIEŃCZĄCA
- Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 059 EUR
8 427 USD
- Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 236 - 10 589 EUR
9 832 - 12 641 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018
29 maja 2018 r. godz. 19.00
8 - 29 maja, 2018 r.