48. Jan Lebenstein - FIGURA OSIOWA

    Aleksander Kobzdej
    - IMPERIA, 1960

    Jan Lebenstein
    - FIGURA OSIOWA, 1959

Proweniencja

zakup od artysty

Nr katalogowy: 48

Jan Lebenstein (1930 - 1999)
FIGURA OSIOWA, 1958

olej, płótno / 120 x 75 cm
sygn. p.d.: LEBENSTEIN 58 sygn. na odwrocie: JAN LEBENSTEIN 1958

Cena wywoławcza:
110 000 zł
25 883 EUR
30 899 USD

Estymacja:
140 000 - 180 000 zł ●
32 942 - 42 353 EUR
39 326 - 50 562 USD

145 000 zł
34 118 EUR
40 731 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.