53. Władysław Jackiewicz - AKT

    Tymon Niesiołowski
    - WIATR NAD MORZEM, 1964

    Henryk Musiałowicz
    - Z CYKLU OCZEKIWANIE, 1981 1985

Nr katalogowy: 53

Władysław Jackiewicz (1924)
AKT, 1984

olej, płótno / 80 x 60 cm
sygn. p.d.: Jack 84 opisany l.d.: Leonowi – Wadik / 27. IX. 88
opisany na blejtramie: XV/76 W. JACKIEWICZ GDAŃSK MARIACKA 80x60 / W. JACKIEWICZ OBRAZ II/84; dalej: P.A. XVI/75 na blejtramie naklejka z nr 18 oraz numerem inwentaryzacyjnym naklejka z napisem: W. JACKIEWICZ Dedykacja dla Leona Zatonia znajomego artysty z Gdańska.

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 353 EUR
2 809 USD

Estymacja:
14 000 - 18 000 zł ●
3 295 - 4 236 EUR
3 933 - 5 057 USD

14 000 zł
3 295 EUR
3 933 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.