80. Edward Dwurnik - JESIEŃ POETÓW

    - DZIENNIK 30.III – II. 17 2017, 2016 2017

    Ryszard Grzyb
    - ŻÓŁTY NOSOROŻEC W KAŁUŻY, 1990

Nr katalogowy: 80

Edward Dwurnik (1943)
JESIEŃ POETÓW, 2016

olej, płótno / 180 x 280 cm
sygn. p.d E. DWURNIK 2016
opisany na odwrocie: 4 – 31.05.16 2016 E.DWURNIK "KRAKÓW" (Jesień artystów)

Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 471 EUR
19 663 USD

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
18 824 - 23 530 EUR
22 472 - 28 090 USD

75 000 zł
17 648 EUR
21 068 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.