95. Natalia Lach-Lachowicz - SZTUKA KONSUMPCYJNA

    JEAN DIEUZAIDE
    - RĘCE RZEŹBIARZA, 1970

    Izabela Gustowska
    - WZGLĘDNE CECHY PODOBIEŃSTWA (POZA SOBĄ), 1982 1984

Proweniencja

Nr katalogowy: 95

Natalia Lach-Lachowicz(Natalia LL) (1937)
SZTUKA KONSUMPCYJNA, 1974

16 odbitek vintage, montaż autorski / 49,5 x 49,5 cm
sygn. p.d.: NATALIA 74 na odwrocie nalepka autorska: NATALIA LL Consumption Art 1974

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 412 EUR
11 236 USD

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
11 765 - 16 471 EUR
14 045 - 19 663 USD

55 000 zł
12 942 EUR
15 450 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.