96. Izabela Gustowska - WZGLĘDNE CECHY PODOBIEŃSTWA (POZA SOBĄ)

    Natalia Lach-Lachowicz Natalia LL
    - SZTUKA KONSUMPCYJNA, 1974

    Igor Mitoraj
    - PERSEUSZ, 1988, 1988

tech. mieszana, papier 166 x 50 cm
sygn. u dołu: Względne cechy podobieństwa (hors de soi) III mixte 3/10 Izabella Gustowska 1984
opisane na odwrocie: 106 IZABELLA GUSTOWSKA POLOGNE – POZNAŃ- ŚLĄSKA 1/1 LES TRAITS RELATIfS DE LA RESEMBLANCES HORS
DE SOI mixte 3/10 – 1984 50/168

tech. mieszana, papier, 171 x 51 cm
sygn. u dołu: Les traits relatifs de la resemblance (hors de soi) Izabella Gustowska 1982
opisany na odwrocie: IZABELLA GUSTOWSKA POLOGNE POZNAŃ- ŚLĄSKA 1/1 LES TRAITS DE LA RESEMBLANCE (HORS DE SOI 6) 1984
mixte 7/10

tech. mieszana, papier, 176 x 82 cm
sygn. u dołu: Względne cechy podobieństwa I (poza sobą) mixte 3/10 Izabella Gustowska 1984
opisany na odwrocie: IZABELLA GUSTOWSKA/ POLOGNE-POZNAŃ-ŚLĄSKA 1/1/ LES TRAITS DE LA RESEMBLANCE (HORS DE SOI) – 1984
mixte 3/10 dimension – 82x176 cm

Sopot, Izabella Gustowska. Pamiętam jak… pamiętam że… Wybór prac 1977-1996, Państwowa Galeria Sztuki, 1.10- 15.11.2015.

Izabella Gustowska. Pamiętam jak… pamiętam że… Wybór prac 1977-1996, wyd. Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 2015, ss. 109-112.

Nr katalogowy: 96

Izabela Gustowska (1948)
WZGLĘDNE CECHY PODOBIEŃSTWA (POZA SOBĄ), 1982 - 1984

tech. mieszana, papier / (tryptyk) wys. od 166 do 177 cm

Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 059 EUR
8 427 USD

Estymacja:
35 000 - 55 000 zł ●
8 236 - 12 942 EUR
9 832 - 15 450 USD

40 000 zł*
9 412 EUR
11 236 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.