75. Jerzy Kałucki - Uchwyt

    Tadeusz Szpunar
    - Idol biały, 1974

    - Murzynka na plaży, 1996

Nr katalogowy: 75

Jerzy Kałucki (1931)
Uchwyt, 1985

olej, płótno / 105 x 120 cm
na blejtramie: Jerzy Kałucki 1985
Jerzy Kałucki 1985 „Uchwyt”

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
18 476 - 27 714 EUR
20 888 - 31 332 USD

95 000 zł
21 940 EUR
24 805 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67