28. Wojciech Weiss - Kwiaty, ok. 1905

    Tadeusz Styka
    - PORTRET CHŁOPCA Z PSEM,

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - Portret kobiety, 9 VIII 1938,

Proweniencja

DESA, aukcja 6.10.2012, poz. 14.
Desa Unicum, aukcja 22.02.2001, poz. 97.

Nr katalogowy: 28

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Kwiaty, ok. 1905

olej, płótno / 70,5 x 50,5 cm
sygn. p.d. monogramem wiązanym WW oraz na na odwrocie pieczęć artysty WW/3 0487

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 548 - 13 857 EUR
13 055 - 15 666 USD

50 000 zł*
11 548 EUR
13 055 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67