44. Eugeniusz Geppert - Dwóch jeźdźców, 1974

    Henryk Hayden
    - Pejzaż z Changis nad Marną, 1957,

    Marek Włodarski Henryk Streng
    - Akt stojący z głową pochyloną na lewe ramię, 1924-25,

Proweniencja

Francja, kolekcja prywatna
Polski Dom Aukcyjny Sztuka, Warszawa, 2004

Nr katalogowy: 44

Eugeniusz Geppert (1890 - 1979)
Dwóch jeźdźców, 1974

olej, płótno / 89 x 116 cm
sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert 1974

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 084 - 10 393 EUR
9 139 - 11 750 USD

38 000 zł
8 776 EUR
9 922 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67