8. Edward Karniej - List, 1936

    Alfred Wierusz-Kowalski
    - Napad wilków, ok. 1885-1890,

    Jan Stanisławski
    - Pejzaż z Zakopanego,

Proweniencja

Nr katalogowy: 8

Edward Karniej (1890 - 1942)
List, 1936

olej, sklejka, drewniany blejtram / 100 x 94 cm
sygn. na odwrocie: E. KARNIEJ / 1936 / "LIST"

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł
4 206 - 5 842 EUR
4 713 - 6 545 USD

19 000 zł
4 440 EUR
4 974 USD