21. Wojciech Weiss - Kobiecy akt z zegarkiem

    Wojciech Kossak
    - W stajni, 1936,

    Wojciech Weiss
    - Kwiaty w wazonie,

Nr katalogowy: 21

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Kobiecy akt z zegarkiem

olej, karton / 60,5 x 46,5 cm w świetle oprawy
sygn. l.śr.: WWeiss

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 178 - 10 515 EUR
9 163 - 11 781 USD