54. Erna Rosenstein - Kompozycja, lata 50/60 XX w.

    Teresa Rudowicz
    - 67/44, 1967,

    Erna Rosenstein
    - Nadlatuje wciąż nowe, 1989,

Proweniencja

Nr katalogowy: 54

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Kompozycja, lata 50/60 XX w.

olej, płótno / 65 x 44 cm
sygn. p.d.: E. Rosenstein, na odwrocie na blejtramie ołówkiem nr 6.

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
14 019 - 18 692 EUR
15 707 - 20 943 USD

55 000 zł*
12 851 EUR
14 398 USD