59. Jerzy Nowosielski - Martwa natura, 1986

    - Czarny akt w oknie, 1987,

    Ryszard Winiarski
    - Penetration of real space, 1974,

LITERATURA
Jerzy Nowosielski, wyd. Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich 2003, poz. 642 i 652.

Proweniencja

Lublin, kolekcja prywatna Polswiss Art., aukcja 01.10.2006, poz. 32. Kraków, Tadeusz Nyczek - Maciej Szybist Galeria Sztuki Współczesnej własność artysty

Nr katalogowy: 59

Martwa natura, 1986

olej, deska / 22 x 30 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski, na odwrocie pieczęć Tadeusz Nyczek - Maciej Szybist Galeria Sztuki Współczesnej w Krakowie

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
7 010 - 9 346 EUR
7 854 - 10 472 USD

37 000 zł
8 645 EUR
9 686 USD