68. Mikołaj Kochanowski - Obraz - relief I, lata 70. XX w.

    Jan Ziemski
    - Bez tytułu, lata 70. XX w.,

    Kajetan Sosnowski
    - z cyklu „Układy równowartościowe", 1982,

Kraków, Galeria Pryzmat, Mikołaj Kochanowski (1916-1987). Malarstwo - Ready Made, 6-19.09.2017.
Kraków, Galeria Krzysztofory, Mikołaj Kochanowski, czerwiec - lipiec 1971.
Kraków, Pawilon BWA, 14 Kolekcji (14 Malarzy Krakowskich), luty 1968.

Baranowa A., Mielczarek D., Jakubowski M., et al., Mikołaj Kochanowski (1916-1987). Album twórczości, Kraków 2017, s. 43, poz. 18.

Nr katalogowy: 68

Mikołaj Kochanowski (1916 - 1987)
Obraz - relief I, lata 70. XX w.

technika mieszana, płótno / 100 x 81 cm
opisany na odwrocie na blejtramie: 100 x 81 M. KOCHANOWSKI, na odwrocie papierowa nalepka BWA Kraków z opisem pracy

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 673 - 7 010 EUR
5 236 - 7 854 USD

20 000 zł
4 673 EUR
5 236 USD