11. Eugeniusz Markowski - NIC NA TO NIE PORADZĘ WOLĘ NAGĄ DZIEWCZYNĘ OD NAGIEGO KRÓLA, LATA 80-TE XX W.

    Henryk Stażewski
    - REDUKTIONEN, 1976,

    - DZIENNIK NR 112 D, 2000

Nr katalogowy: 11

Eugeniusz Markowski (1912 - 2007)
NIC NA TO NIE PORADZĘ WOLĘ NAGĄ DZIEWCZYNĘ OD NAGIEGO KRÓLA, LATA 80-TE XX W.

tech.własna, płótno / 130 x 95 cm
sygn. l.d.: E. Markowski
opisany na górze: Nic na to nie poradzę wolę nagą dziewczynę od nagiego króla opisany u dołu: uchwaliliśmy kolektywnie myśleć indywidualnie

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
3 497 - 4 663 EUR
3 897 - 5 195 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 27 kwietnia godz. 12.00
Koniec: 7 maja godz. 12.00