46. Zbigniew Tymoszewski - Kompozycja bez tytułu

    Aleksander Kobzdej
    - Bez tytułu, 1961,

    Roman Opałka
    - Vignobles de bacchus, 1959,

Proweniencja

Poznań, kolekcja prywatna Rempex, aukcja 15.12.2010, poz. 332.

Nr katalogowy: 46

Zbigniew Tymoszewski
Kompozycja bez tytułu

olej, płótno / 54 x 45 cm
niesygn.

Estymacja:
12 000 - 18 000 zł ●
2 765 - 4 148 EUR
3 054 - 4 581 USD

16 000 zł
3 687 EUR
4 072 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.