49. Erna Rosenstein - Bez tytułu
Proweniencja
Nr katalogowy: 49
Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Bez tytułu
olej, płótno / 68 x 40 cm
sygn. l.d.: Erna Rosenstein, na odwrocie nieczytelny autorski napis (Sardias?)
- Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
9 217 - 13 825 EUR
10 179 - 15 268 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019
8 października 2019 r. godz. 19.00
20 września - 8 października 2019 r.