49. Erna Rosenstein - Bez tytułu

    Erna Rosenstein
    - Zalążki światła, 1959,

    Erna Rosenstein
    - Nadchodzi, 1991,

Proweniencja

Nr katalogowy: 49

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Bez tytułu

olej, płótno / 68 x 40 cm
sygn. l.d.: Erna Rosenstein, na odwrocie nieczytelny autorski napis (Sardias?)

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
9 217 - 13 825 EUR
10 179 - 15 268 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.