78. Rafał Bujnowski - Bez tytułu z cyklu: ściany i obrazy, 2003
Proweniencja
Belgia, kolekcja prywatna
Grisebach, aukcja 31.05.2013, poz. 887.
Nr katalogowy: 78
Rafał Bujnowski (1974)
Bez tytułu z cyklu: ściany i obrazy, 2003
olej, płótno / 70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 03
- Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
13 825 - 18 434 EUR
15 268 - 20 357 USD
80 000 zł
18 434 EUR
20 357 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019
8 października 2019 r. godz. 19.00
20 września - 8 października 2019 r.