37. Zygmunt Menkes - Akt kubistyczny w czerwieni, koniec lat 30 XX w.

    Tamara Łempicka
    - La Bella Rafaela, 1927 (2018),

    Zygmunt Menkes
    - Przyjęcie urodzinowe,

Proweniencja

Włochy, kolekcja prywatna
The Great Gatsby (USA), aukcja 21.06.2019, poz. 0140.
William J. Jenack, aukcja 09.12.2018, poz. 0080.
USA, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 37

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Akt kubistyczny w czerwieni, koniec lat 30 XX w.

olej, płótno / 120 x 74 cm
sygn. śr.d.: Menkes

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
16 318 - 20 980 EUR
18 088 - 23 256 USD

74 000 zł
17 250 EUR
19 122 USD